Kundvagn
Summa varor
0 kr
Moms tillkommer med
0 kr
Totalt att betala
0 kr

Entreprenad 

Här hittar du kontaktuppgifter till vårt entreprenadteam. Vill du hellre att vi kontaktar dig så klicka på länken nedanför. 


Kungälv

Bilgatan 15B, 442 40 Kungälv

 +46 (0)303 922 00

 Hitta till oss

Jörgen Rhodén

Jörgen Rhodén

Projektledare

+46 (0)73 746 44 50

jorgen.rhoden@berlex.se

 


Emil Henricsson

Entreprenadchef

+46 (0)73 983 11 03

emil.henricsson@berlex.se

Fredrik Nilsson

Depåmedarbetare

+46 (0)73-232 40 50

fredrik.nilsson@berlex.se

Yasmin Sahlin Guimaraes

Yasmine Sahlin Guimaraes

Depåmedarbetare

+46 (0)70 899 81 04

yasmine.sahlin@berlex.se

Robin Persson

Robin Persson

Depåmedarbetare

+46 (0)76-312 03 62

robin.persson@berlex.se

 Maximilian Henriksson

Maximilian Henriksson

Depåmedarbetare

+46 (0)76 312 90 53

maximilian.henriksson@berlex.se

Sofia Fagerström

Sofia Fagerström

Depåmedarbetare

+46 (0)

sofia.fagerstrom@berlex.se

 

TA-planer

Maria Eriksson

TA-konsult, föräldraledig

Vill du ha hjälp med Ta-planer går det bra att kontakta valfri projektledare i vårt entreprenadteam.

 

 

Stockholm

Dumpervägen 8, 142 50 Skogås

+46 (0)8 621 21 80

Hitta till oss

 

 

 

Johan Karlsson

Johan Karlsson

Depåmedarbetare

+46 (0)72 226 27 14

johan.karlsson@berlex.se