Kundvagn
Summa varor
0 kr
Moms tillkommer med
0 kr
Totalt att betala
0 kr

Trafikavstängningar och entreprenad

Kungälv

Adress: Bilgatan 15B, 442 40 Kungälv

Telefon:+46 (0)303 922 00

Hitta till oss

Emil Henricsson

Emil Henricsson

Entreprenadchef

+46 (0)73 983 11 03

emil.henricsson@berlex.se



Jörgen Rhodén

Jörgen Rhodén

Arbetsledare

+46 (0)73 746 44 50

jorgen.rhoden@berlex.se

 

Johnny Robertsson

Johnny Robertsson

Hyresmottagare

+46 (0)70 422 68 39

johnny.robertsson@berlex.se

 

Therese Gustafsson

Titel

 

therese.gustafsson@berlex.se

Yasmin Sahlin Guimaraes

Yasmin Sahlin Guimaraes

Utsättare

+46 (0)70 899 81 04

yasmine.sahlin@berlex.se

 

TA-planer

 

Lager och logistik

Produktion/Montering

 

Peter Andersson

Peter Andersson

Produktionschef

+46 (0)70 756 49 33

peter.andersson@berlex.se

 

Robert Martinsson

Robert Martinsson 

Montering

+46 (0)70 899 8159

robert.martinsson@berlex.se

 

Stockholm

Adress: Dumpervägen 8, 142 50 Skogås

Telefon:+46 (0)8 621 21 80

Hitta till oss

 

Entreprenad, TA-planer och Hyra

Emina Edlund

Emina Edlund

Projektledare, hyra

+46 (0)73 745 43 20

emina.edlund@berlex.se

 

 

 

 

Service och underhåll / Lager och produktion

 

Bosse Dahlström

Bosse Dahlström

Service och underhåll

+46 (0)73 745 46 10

bosse.dahlstrom@berlex.se

Jens Wellén

Jens Wellén

Lager och produktion

+46 (0)76 242 94 90

jens.wellen@berlex.se