Kundvagn
Summa varor
0 kr
Moms tillkommer med
0 kr
Totalt att betala
0 kr

Trafikavstängningar och entreprenad - TAE

Här finns kontaktuppgifter till vårt TAE-team. Vill du hellre att vi kontaktar dig så klicka på länken nedanför. 


 

Kungälv

Bilgatan 15B, 442 40 Kungälv

 +46 (0)303 922 00

 Hitta till oss

Jörgen Rhodén

Jörgen Rhodén

Arbetsledare

+46 (0)73 746 44 50

jorgen.rhoden@berlex.se

 


Emil Henricsson

Entreprenadchef

+46 (0)73 983 11 03

emil.henricsson@berlex.se


<

Fredrik Nilsson

Depåmedarbetare

+46 (0)73-232 40 50

fredrik.nilsson@berlex.se

Yasmin Sahlin Guimaraes

Yasmin Sahlin Guimaraes

Depåmedarbetare

+46 (0)70 899 81 04

yasmine.sahlin@berlex.se

Robin Persson

Robin Persson

Depåmedarbetare

+46 (0)76-312 03 62

robin.persson@berlex.se

 
TA-planer

Stockholm

Dumpervägen 8, 142 50 Skogås

+46 (0)8 621 21 80

Hitta till oss

 

Emina Edlund

Projektledare, hyra

+46 (0)73 745 43 20

emina.edlund@berlex.se

Cristian Carlsson

Cristian Carlsson

Projektledare, Ta-planer

+46 (0)73 511 62 10

cristian.carlsson@berlex.se

Johan Karlsson

Johan Karlsson

Depåmedarbetare

+46 (0)72 226 27 14

johan.karlsson@berlex.se