Kundvagn
Summa varor
0 kr
Moms tillkommer med
0 kr
Totalt att betala
0 kr

Ledning och admin

Bilgatan 15B, 442 40 Kungälv

+46 303 922 00

Hitta hit


Ledningsgruppen

 

Ulrica Karlsson

Ulrica Karlsson

Ekonomiansvarig

+46 (0)70 966 54 40

ulrica.karlsson@berlex.se

 

Peter Hammarström

Peter Hammarström

Produktansvarig

+46 (0)70 740 8833

peter.hammarstrom@berlex.se

 

 

Gustav Nyblom

Gustav Nyblom

Utvecklingschef

+46 7(0)0 787 4957

gustav.nyblom@berlex.se

 

Magnus Ahlberg

Magnus Ahlberg

Inköp/Lager/Logistikchef

+46 303 922 04

magnus.ahlberg@berlex.se

 

Peter Andersson

Peter Andersson

Produktionschef

+46 (0)70 756 49 33

peter.andersson@berlex.se

 


Export och affärsutveckling

Kevin Harrison

Kevin Harrison

Affärsutveckling

+46 (0)73 234 07 26

kevin.harrison@berlex.se

 

 Produktutveckling

 

Ekonomi och HR

 

Ulrica Karlsson

Ulrica Karlsson

Ekonomiansvarig

+46 (0)70 966 54 40

ulrica.karlsson@berlex.se

 

 

Emma Zetterlund (Föräldraledig)

Emma Zetterlund

Ekonomi (Föräldraledig)

+46 (0)70 899 81 63

emma.zetterlund@berlex.se

 

Ann Rabe

Ann Rabe

HR/Ekonomi

 

ann.rabe@berlex.se

 

Marketing

Madeleine Almén

Madeleine Almén

Digital marketing & Webmaster

+46 (0)70 415 01 05

madeleine.almen@berlex.se

Camilla Karner

Camilla Karner

Marketing & Sales

+46 (0)303 922 05

camilla.karner@berlex.se

 

IT, Kvalité och miljö




Peter Andersson

Peter Andersson

Kvalité- och Miljöansvarig

+46 70 756 49 33

peter.andersson@berlex.se